Získajte čas na prácu s ľuďmi

Aktivujte si RECRU a vďaka našej vyspelej AI a prepracovaným funkciám nestrácajte čas s administratívou a repetitívnymi úlohami. Aktivujte zadarmo, vyskúšajte a začnite používať. Cena už od 65€ / mesiac.

21 dôvodov prečo si RECRU jednoducho zamilujete ❤️

Komplexné riešenie pre vaše HR

Majte všetko na jednom mieste. RECRU nie je iba náborový systém, ale navyše vám pomôže efektívne riadiť interné HR vo vašej firme. Informácie o zamestnancoch tak máte na jednom mieste.

Viac

Databáza kandidátov a zamestnancov

Zobrazte si potrebné informácie jedným kliknutím. V databáze máte zoznam všetkých, s ktorými ste boli v kontakte - zamestnanci, uchádzači, klienti, dodávatelia.

Viac

Projekty, výberové konania

Vytvorte si svoje výberové konania. Nastavte si potrebné parametre a požiadavky, pozvite kolegov. Priamo v RECRU riadite a sledujete postup jednotlivých projektov.

Viac

Hromadná správa dokumentov

Vytvorte si vzory všetkých dokumentov, ktoré potrebujete. Vytváranie hromadných zmlúv a ďalších dokumentov nebolo nikdy tak jednoduché. Vytvorte si šablóny a dáta o zamestnancoch sa do nich stiahnu jedným klikom.

Viac

Automatický GDPR management

Majte pod kontrolou súhlasy s GDPR. RECRU vám sleduje exspiráciu u všetkých zamestnancov a uchádzačov. Automaticky odosiela žiadosti o nové súhlasy, o ich predĺženie a ak vám ho niekto neudelí, RECRU ho vyradí z databázy.

Vyhodnotenie vhodnosti kandidátov

Využite prediktívnu selekciu a nechajte RECRU pracovať za vás. RECRU automaticky testuje a vyhodnocuje, ktorí z kandidátov vyhovujú požiadavkám a kritériám vašich projektov, a šetrí váš čas.

Intranet pre HR

Zdieľajte s kolegami vo firme všetko, čo potrebujete. Intranet slúži ako nástenka firemných oznámení a knižnica všetkých vyhlášok, manuálov a ďalších informácií. Zdieľajte dokumenty, štatistiky, aktuálne oznámenie alebo sa prepojte v diskusnej skupine.

Viac

Štatistiky a reporty

Získajte prehľadné výstupy zo svojej práce. Využite moduly ako sú štatistiky udalostí, efektívnosť HR tímu alebo štatistiky projektu. V prípade potreby vám na mieru vytvoríme špecifické prehľady podľa parametrov, ktoré sú pre vás dôležité.

Viac

Kalendár

Majte prehľad o svojom pracovnom čase. Kalendár slúži ako spoločný koordinačný prostriedok pre celý pracovný tím. Nájdete v ňom udalosti vrátane kontaktov, takže sa nemusíte zdržiavať ďalším hľadaním, keď chcete danú schôdzku aktualizovať.

Viac

Riešenie na mieru

Či ste rastúca firma, alebo korporácia, sme na vaše požiadavky pripravený. RECRU prispôsobíme vašim potrebám a pravidlám. Pracovné procesy, moduly aj vizuálne prvky budete mať nastavené na mieru podľa vašich požiadaviek.

Viac

Vlastný plug-in docházky

Jednoducho uvidíte koľko ľudí je v práci na akékoľvek prevádzke či stredisku. Získate tak automatický mesačný prehľad o počte odpracovaných hodín každého pracovníka vrátane histórie.

Viac

Centrum podpory

Sme tu pre vás keď to potrebujete. Naše centrum podpory je vám k dispozícii kedykoľvek potrebujete. Stačí napísať alebo zavolať.

Viac

Cena

Získajte najvýhodnejší pomer cena/výkon na trhu. Jedna licencia už za 65€/mesiac. Žiadne alebo len minimálne implementačné náklady.

Viac

Jednoduché napojenie

Pomocou API či XML feedu vám veľmi rýchlo v rámci implementácie spojíme RECRU s vašim existujúcim systémom dochádzky či mzdovým systémom.

Chcem trial 30 dní zadarmo

Nevyžaduje inštaláciu, stačí vám len bežný prehliadač.

Vyskúšať teraz
RECRU HR
Máte ďalšie otázky?

Zavoláme vám a všetko vám vysvetlíme

Chcem sa dozvedieť viac

Ešte stále váhate? Pozrite sa na skúsenosti s nami od ostatných.

„Chceli sme rýchlosť a efektivitu, aby sme sa mohli plne sústrediť na nábor, nie na administratívu.“

Ísť s dobou a uľahčiť si prácu, to bol dôvod, prečo sme chceli ATS systém. Chceli sme v krátkej dobe komunikovať s veľkým množstvom ľudí. Pre RECRU sme sa rozhodli, pretože má mnoho užitočných funkcií, je prehľadný a mohli sme si ho sami prispôsobiť priamo našim požiadavkám a potrebám. Rozhodne uľahčí každodennú náročnú prácu recruitera.

Matušová Andrea
Recruiter

„S rastom počtu obsadzovaných pozícií sme potrebovali systém na správu výberového procesu a Excel už prestával stačiť.“

Chceli sme zjednodušiť a zefektívniť výberový proces a budovať jednotnú databázu kandidátov. Práve systém RECRU nám to sprostredkoval vrátane mnohých ďalších funkcionalít navyše. Už implementácie bola jednoduchá a ďalšie používanie prekonalo očakávania – poskytujeme klientom kvalitné služby, pracujeme rýchlo a efektívne.

Mária Harvaníková
Key Account Manager - HR Consultant

„ATS systém sme nutne potrebovali k práci a od začiatku používame RECRU, pretože na trhu nebolo nič lepšie.“

Na RECRU je skvelé, že sú otvorení customizácii – veľkú väčšinu našich požiadaviek implementovali. Keď dôjde k akejkoľvek nepredvídanej situácii, prebieha skvelá komunikácia s vývojovým oddelením. Už sme veľakrát odporučili RECRU ďalším kolegom.

Michal Benda
Partner & Talent Acquisition Expert

„Pred RECRU sme využívali inú platformu, ale tá nebola zďaleka tak flexibilná.“

Skrátka sme chceli efektívnejšie využívať, uchovávať a zdieľať informácie, ktoré už o potenciálnych kandidátoch máme a pre RECRU sme sa rozhodli kvôli možnosti produkt maximálne prispôsobiť našim potrebám a veľmi ústretovému prístupu a podpore zo strany poskytovateľa.

Anna Valouchová
Project Manager

Mám záujem o trial verziu

Nevyžaduje inštaláciu, stačí vám len bežný prehliadač.

Vyskúšať zdarma
Zavoláme vám

Chcem sa dozvedieť viac

Odoslaním správy prostredníctvom tohto formulára je spoločnosť Cloud-IT, s. r. o., Jozefská 7, 811 06 Bratislava, IČO: 46 731 610, oprávnená spracovávať moje osobné údaje v rozsahu osobných údajov uvedených vo formulári na základe predzmluvných vzťahov s cieľom splniť moje požiadavky.

Naši klienti