Meníme pohľad na personalistiku

Potrebujete tých najlepších? RECRU vám ich pomôže získať.

Ľudskými zdrojmi sa zaoberáme viac než 7 rokov. Sprostredkovali sme viac ako 20 tisíc pracovných kontraktov po celej Európe. Našimi klientmi sú spoločnosti, ktoré hľadajú kvalitných ľudí i personalisti, ktorí potrebujú riadiť HR vo svojich spoločnostiach efektívne a so sofistikovanými nástrojmi. My tieto nástroje ponúkame a navyše ich upravujeme pre potreby jednotlivých klientov.

Rastieme spolu s vami

8 rokov
na trhu
24/7
podpora
15
krajín
1800
užívateľov

Rozhodli sme sa zefektívniť recruitment

Od roku 2012 píšem spolu s tímom úspešný príbeh vývoja HR softvéru RECRU. Predtým som pôsobil v oblasti ľudských zdrojov - recruitingu. Počas tohto obdobia som neustále hľadal možnosti zefektívnenia výberového procesu až do chvíle, kedy som sa rozhodol nájsť vlastný spôsob prostredníctvom sofvéru a venovať sa mu naplno. Táto skúsenosť mi pomáha doteraz v identifikácii potrieb našich klientov a komunikácii s nimi. Svojím prístupom sa neustále snažím posúvať dopredu kvalitu a inovatívnosť softvéru v súlade s potrebami trhu a vývojom technológií. Rád sa venujem hľadaniu odpovedí prečo a ako veci fungujú, ich zlepšovaniu a zefektívňovaniu.

Slavo Fulek
CEO
Slavo Fulek, CEO

Informácie, ktoré máte vždy poruke

Pri tvorbe tohto úspešného príbehu vývoja HR softvéru RECRU som od jeho prvej kapitoly. Predtým som pôsobením v oblasti IT technológií programoval úspechy iných firiem. Vytvoriť vlastný softvér a budovať úspech vlastnej firmy bol môj sen. Komunikácia a spätná väzba užívateľov RECRU ma motivuje neustále pracovať na technických vylepšeniach a funkčnosti RECRU v súlade s meniacimi sa trendmi a požiadavkami trhu a samotných klientov. Je mojou prioritou posúvať dopredu kvalitu softvéru.

Miroslav Šmida
CTO
Miroslav Šmida, CTO

Naši klienti