Pluginy

Recru vám ponúka ďalšie služby o ktoré si môžte k svojej inštalácii osobne požiadať. Tieto služby sú viazane na inštaláciu alebo na užívateľa.

Prepojenie s Profesiou

5€ mesiac / uživateľ

Recru vám umožňuje posielať pracovne ponuky priamo na pracovný portál Profesia, spracúva reakcie kandidátov a vkladá ich priamo do výberových procesov v Recru. Plugin vám umožňuje zistiť čí uchádzača už mate v Recru, a môžte si uchádzača jedným klíkom skopírovať do Recru.

Prepojenie s LinkedIn

Recru vám umožňuje posielať pracovne ponuky priamo na pracovný portál Linkedin, plugin vám umožňuje zistiť čí uchádzača už mate v Recru, a môžte si uchádzača jedným klíkom skopírovať do Recru.

Recall

10€ mesiac / uživateľ

Recall priamo vytočí telefónne číslo z vášho mobilu. Prichádzajúci hovor otvorí kartu uchádzača v databáze priamo v RECRU. Zo softvéru je možné (aj hromadne) odoslať SMS cez telefón. RECRU okamžite pridá do databázy fotku uchádzača, ktorú ste práve urobili vašim smartfónom.

MAS

1€ / mesiac / uživateľ

RECRU tak umožňuje v reálnom čase vidieť, koľko ľudí je v práci, na akej prevádzke a stredisku. Nezávisle od vzdialenosti pracoviska a pracovníka. Získate ním automatický mesačný prehľad o počte odpracovaných hodín každého pracovníka. Umožní sledovať históriu kompletnej dochádzky. Okamžitá aktualizácia pohybu pracovníkov. Lacné, mobilné, flexibilné.

Prepojenie s Finstatom

15€ mesiac / uživateľ

Funkcia Finstat vam jednym klikom prepiše udaje o spolocnostiach v ČR a SR – Presne meno, adresu, IČO, IČ DPH, zisk, stratu spolocnosti, obrat, socialne siete. Aktívne spracúvame požiadavky z Linkedin, Twiter, Facebook

Osobná prezentácia RECRU

Dohodnite si osobnú prezentáciu príamo u vás a presvedčte sa aká jednoduchá a efektívna môže byť práca s uchádzačmi a klientmi vašej spoločnosti.

Povedali o nás

Referencie

Naší klienti